Grafik online - projektowanie logo, wizytówek, papierów firmowych

Zadzwoń: 603 213 680

Projektowanie ULOTEK

Projektujemy ulotki zwykle A5,A6,A7, DL oraz DLx2

Ulotki które projektujemy w zależności od branży to najczęściej A6 czyli 105x148mm oraz DL czyli 99x210mm, czasami także 2DL czy DLx2 czyli 210x198mm.

Ulotki projektujemy zawsze dwustronne, bo szkoda marnować reversu, który może zawierać tak dużo informacji jak avers. Przy druku ulotek sugerujemy wybranie opcji papieru 130/135 (g/m2) oraz uszlachetnienia lakierem dyspersyjnym.

Jak wygląda współpraca z nami

Zlecenie

Po wybraniu z naszej oferty pakietu grafik firmowych lub pojedynczych zleceń i stworzeniu opisu poprosimy o przesłanie ich na nasz adres mailowy.
Prosimy zawrzeć dane firmowe do wystawienia FV oraz pełny opis zlecenia.
Dobrze jest dodać adres strony www do właściwego doboru wstępnej wersji projektów grafik do specyfikacji Państwa działalności.

Płatność

W odpowiedzi na Państwa mail odeślemy pytania dotyczące zlecenia – jeśli się takie pojawią oraz wyślemy FV którą należy opłacić. Po dokonaniu opłaty i jej zaksięgowaniu przystępujemy do realizacji zlecenia.
Jeśli zależy Państwu na czasie należy dokonać szybkiego przelewu.
Prace zaczynają się bowiem jedynie jeśli płatność jest na naszym koncie firmowym.

Realizacja

Największe zlecenia pakietowe staramy się wykonywać do 7 dni, a mniejsze nawet do 3 dni roboczych.
W przypadku licznych poprawek i zwlekania z odpowiedzią czas ten może się przedłużyć. Prosimy więc o szybkie odpowiadanie na maile! Finalne wersje grafik wysyłane są w licznych formatach: .cdr – .ai – .eps – .pdf .jpg – .tif – .png. Prosimy je zapisać i zabezpieczyć.

Spróbuj raz a będziesz korzystał z naszych usług zawsze!