Grafik online - projektowanie logo, wizytówek, papierów firmowych

Zadzwoń: 603 213 680

Druk wizytówek, ulotek

Druk projektów

Ponieważ mamy dużo zapytań o druk wyjaśnimy w kilku krokach jak drukować, na czym i z jakimi dodatkami aby było dobrze…

WIZYTÓWKI
Najpopularniejszy format wizytówki to 90x50mm, inne występujące to 85×55 a nawet 50×50 milimetrów. Wygoda pierwszego polega na tym, że mieści się w portfelu w przegródce do kart kredytowych i zostaje na długo u klienta – a o to chodzi!

Polecamy wydruk na papierze KREDA 350 (g/m2) wtedy są sztywne i wyglądają elegancko. Dwustronny zadruk kolorowy (4+4 CMYK) daje możliwość podania na aversie dodatkowych informacji od firmie, produktach, usługach. Można wybrać uszlachetnianie czyli folię błysk lub mat – sugerujemy stosowanie obustronne. Taka wizytówka staje się odporna na warunki atmosferyczne i śmiał wytrzyma za wycieraczką samochodu nawet deszcz nie zamieniając się niekształtny kawałek pulpy…

Jaka cena jest dobra za druk wizytówek?
Przede wszystkim sugerujemy wydruk minimalnie 1000 sztuk
W takim przypadku DOBRA CENA z wyżej wymienionymi opcjami oraz wysyłką a wszystko liczone brutto czyli z 23% VATem to wg nas 160 PLN za 1000 sztuk.

Druk ulotek i wizytówek

ULOTKI
Najpopularniejsza ulotka to format A6 (105x148mm) czyli z kartki A4 wychodzą 4 sztuki. Dwustronnie zadrukowana na papierze KREDA 130 (g/m2) w wersji matowej lub połysk oraz bez dodatkowego uszlachetniania.

Jaka cena jest dobra za druk ulotek A6?
Przede wszystkim sugerujemy wydruk minimalnie 5000 sztuk
W takim przypadku DOBRA CENA z wyżej wymienionymi opcjami oraz wysyłką a wszystko liczone brutto czyli z 23% VATem to wg nas 310 PLN za 5000 sztuk.

Gdzie zamawiać i jak rozpoznać dobrą jakość?

Dobrze drukować tam gdzie mają dobry sprzęt oraz szerokie spektrum druku – czyli drukują plakaty, ulotki, wizytówki, papier firmowy a nawet rzeczy nietypowe jak karty plastikowe.

Polecamy druk na maszynach HEIDELBERG Speedmaster XL 105 ‒ najlepiej doposażonej wersji urządzenia tej renomowanej firmy, gdzie system suszenia farb UV LED zapewnia wytrzymały druk o żywych, intensywnych barwach a za idealną powtarzalność koloru na każdym arkuszu nakładu odpowiada automatyczny system kontroli barwy.

Inna wysokiej klasy maszyna to np. RYOBI 928 A+
Nowoczesna maszyna offsetowa, drukująca dwustronnie w tempie nawet 15 tys. arkuszy na godzinę, przy zachowaniu maksymalnej dokładności na całej powierzchni arkusza.


Czy wysyłka zawsze jest w cenie?
Różne drukarnie mają różne podejście, my zawsze podajemy nasze ceny jako ceny brutto i z wliczoną wysyłką.