Grafik online - projektowanie logo, wizytówek, papierów firmowych

Zadzwoń: 603 213 680

Projektowanie grafiki – oferta

Outsourcing grafika to doskonałe wyjście gdy potrzebujesz go dorywczo

Rozliczamy się w oparciu o FV więc jeśli wygodnie jest korzystać z naszych usług wszystkim którzy kilka razy w roku potrzebują zlecić prace graficzne. Oferujemy również zniżki dla stałych klientów instytucjonalnych oraz przy większych zleceniach!

Od lat znam Dariusza i zamawiam u niego grafiki dla potrzeb swoich oraz klientów agencyjnych. Miła, bezkonfliktowa współpraca, co więcej – terminowe oddawanie powierzonych zleceń powodują 100% mojego zadowolenia. Polecam !!!

– BOTAK, www.botak.com.pl

Pełna oferta projektowania „Grafik Komputerowy”

Projektowanie logo, ulotek, wizytówek, papieru firmowego

Projekty LOGO

Z księgą znaku oraz bez

Projektujemy logotypy od zera biorąc pod uwagę wcześniej przyjęte kolory firmowe lub w przypadku rebrandingu sugerujemy własną wizję.

Projektowanie logo, ulotek, wizytówek, papieru firmowego

Projekty ULOTEK

Plik do druku

Zajmujemy się projektowaniem ulotek reklamowych standardowych czyli 2 strony A5, A6, DL z przygotowaniem pliku do druku.

Projektowanie logo, ulotek, wizytówek, papieru firmowego

BANNERY i SZYLDY

Plik według specyfikacji

W zależności od materiału z jakiego i w jakiej technice planują Państwo wykonać szyld lub banner zajmiemy się jego projektem.

Projektowanie logo, ulotek, wizytówek, papieru firmowego

TECZKI A4

Makieta do druku

Jeden z podstawowych elementów reklamy wizualnej firmy. Prosimy o uzgodnienie makiety z producentem lub drukarnią.

Projektowanie logo, ulotek, wizytówek, papieru firmowego

PAPETERIA

Pakiet plików ale bez logotypu

Zestaw: wizytówka firmowa oraz imienna, papier firmowy do druku w drukarni i na drukarce biurowej a do tego projekt pieczątki. Bez logo!

Projektowanie logo, ulotek, wizytówek, papieru firmowego

ROLLUP / PLAKAT

Plik według specyfikacji

Bardzo prosimy o sprawdzenie i upewnienie się, że mamy do czynienia ze standardowymi wymiarami.

XXL – PEŁNY PAKIET FIRMOWY Z KSIĘGĄ ZNAKU I PAPETERIĄ

Zestaw ten jest pełnym pakietem firmowym i zawiera 6 elementów bazowych: projekt logotypu (4 wstępne propozycje i poprawki do skutku), projekt papieru firmowego (2 poprawki), projekt wizytówki firmowej (oraz imiennej), projekt pieczątki (do druku lub wyrobienia) a nawet grafiki na FaceBook’a w postaci avatara i tła profilu. Grafiki wysyłane są w formatach: .cdr – .ai – .eps – .pdf .jpg – .tif – .png. 

W ramach promocji sezonowych wykonujemy w cenie także projekt ulotki dwustronnej – zapytaj o promocję przy zamówieniu…

Zestaw zawiera również KSIĘGĘ ZNAKU oraz PRZEKAZANIE PRAW AUTORSKICH. To pełny pakiet potrzebny do profesjonalnego wyglądu zarówno firmy działającego od dawna na rynku, jak i młodego, prężnego StartUp’u który ma wyglądać wiarygodnie!

Spróbuj raz a będziesz korzystał z naszych usług zawsze!

Grafik Komputerowy

Łatwe zamówienie

Po przeczytaniu informacji na naszej stronie przygotuj wymagane detale dotyczące zlecenia i swojej firmy oraz prześlij je wraz z opisem na naszego maila. Przyspieszy to znacznie proces projektowania oraz zmniejszy ilość poprawek wynikających z niedomówień oraz braku detali…

Jasne zasady

Działamy zawsze w oparciu o przedpłatę. Proces projektowania graficznego unikalnego pod danego klienta nie daje nam niestety możliwości sprzedaży dzieła innemu klientowi jeśli byśmy nie otrzymali zapłaty po wykonaniu dzieła. Nasza firma działa legalnie, wystawiamy FV i płacimy podatki.

Sprawdzona firma

Legalnie działająca firma, zarejestrowana w Polsce. Wystawiamy FV, podajemy na stronie dane rejestrowe – NIP i REGON. Mamy tysiące zadowolonych klientów, których obsługiwaliśmy przez ostatnie kilkanaście lat. W ramach pakietu XXL wykonujemy zawsze poprawki bez limitu wg. życzenia klienta!

Szybka realizacja

Zlecenia wykonujemy „As Soon As Possible” – dotrzymujemy terminów 3 oraz 7 dniowych w zależności od pakietu i rodzaju zlecenia. Są to dni robocze, więc proszę mieć na uwadze, że jeśli po drodze występują święta oraz weekendy to również mamy dni wolne i należy dodać te dni do okresu realizacji zlecenia.

Opinie klientów „Grafik Komputerowy”

Z usług Pana Darka korzystałam zawsze w sytuacjach gdy nasz etatowy grafik w firmie lądował na L4.
Nidy się nie zawiodłam i mogę śmiało polecić ze względu na rzetelność, cenę, czas realizacji oraz trafność designu.

– Magda, z marketingu w korpo

Miałem dość już pomysłów grafika który pracował u nas jako główny „kreator”. Prawdę mówiąc to nigdy nie trafiał z pomysłami w mój gust, ani innych członków zespołu – zamawialiśmy grafiki u Dariusza i nigdy się nie zawiedliśmy!

– Andrzej, z agencji reklamowej