Grafik online - projektowanie logo, wizytówek, papierów firmowych

Zadzwoń: 603 213 680

Projektowanie LOGO

Logotyp z księgą znaku lub bez – wszystkie formaty

Logotyp można zamówić u nas z księgą znaku lub bez. Oczywiście wersja bez księgi znaku która nie zawsze jest potrzebna jest tańsza.

Logotyp będzie przygotowany w wielu formatach których można używać do druku profesjonalnego, wydruku biurowego a także do użytku webowego czy zawierał będzie tło oraz będzie bez tła jak na przykład na stronę internetową.

Logo dostarczymy nie tylko w kolorze, ale także w zależności od wybranego pakietu także w odcieniach szarości oraz w wersji czarno-białej.

Jak wygląda współpraca z nami

Zlecenie

Po wybraniu z naszej oferty pakietu grafik firmowych lub pojedynczych zleceń i stworzeniu opisu poprosimy o przesłanie ich na nasz adres mailowy.
Prosimy zawrzeć dane firmowe do wystawienia FV oraz pełny opis zlecenia.
Dobrze jest dodać adres strony www do właściwego doboru wstępnej wersji projektów grafik do specyfikacji Państwa działalności.

Płatność

W odpowiedzi na Państwa mail odeślemy pytania dotyczące zlecenia – jeśli się takie pojawią oraz wyślemy FV którą należy opłacić. Po dokonaniu opłaty i jej zaksięgowaniu przystępujemy do realizacji zlecenia.
Jeśli zależy Państwu na czasie należy dokonać szybkiego przelewu.
Prace zaczynają się bowiem jedynie jeśli płatność jest na naszym koncie firmowym.

Realizacja

Największe zlecenia pakietowe staramy się wykonywać do 7 dni, a mniejsze nawet do 3 dni roboczych.
W przypadku licznych poprawek i zwlekania z odpowiedzią czas ten może się przedłużyć. Prosimy więc o szybkie odpowiadanie na maile! Finalne wersje grafik wysyłane są w licznych formatach: .cdr – .ai – .eps – .pdf .jpg – .tif – .png. Prosimy je zapisać i zabezpieczyć.

Spróbuj raz a będziesz korzystał z naszych usług zawsze!