grafik komputerowy, tani grafik
grafik komputerowy, tani grafik grafik komputerowy, tani grafik grafik komputerowy, tani grafik

Tworzenie stron internetowych

Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne im towary bądź usługi. Czynność ta stała się już standardem, strony internetowe są bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant. Nowoczesne strony WWW stały się jedyną skuteczną metodą promocji firmy. Projektowanie stron internetowych oraz tworzenie stron www stanowi pierwszy etap procesu jakim jest powstanie profesjonalnych stron www, które skutecznie zaprezentują firmę oraz jej ofertę.

Lata doświadczeń w branży interaktywnej nauczyły mnie, że różni Klienci mają różne oczekiwania, dlatego każda strona WWW jest indywidualnie dopasowywana do klienta.

grafik komputerowy, tani grafik

Przeróbki

grafik komputerowy, tani grafik

Wykonuję przeróbki stron jak i poszczególnych jej elementów. Podmiana grafiki, dodanie kodów, zmiana layoutu, a także kopie całych stron. Przerabiam strony www na różne platformy np. strona napisana w html na system joomla lub podobny.Dowiedz się więcej

Pozycjonowanie

grafik komputerowy, tani grafik

Każda strona wykonana prze zemnie jest przygotowana do pozycjonowania, co obniża koszty związane z dalszym pozycjonowaniem. Pozycjonuję bez udziału żadnych programów, dlatego klient ma pewność że strona będzie właściwie pozycjonowana i nie będzie postrzegana jako spam.


Dowiedz się więcej